avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 644 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, Sunt născută în septembrie 1960 și am ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, Sunt născută în septembrie 1960 și am trecut ...

Bună ziua,
Sunt născută în septembrie 1960 și am trecut pe cartea de muncă 33 de ani și 7 luni . Întrebare: când pot să ies in pensie la limită de vârstă?
Cel mai recent răspuns: Carp Mircea , utilizator 17:29, 24 Noiembrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Septembrie 1960 Iulie 2022

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. sunt născută în 1960 , septembrie 29, și am peste ... metisben@yahoo.com metisben@yahoo.com Buna ziua. Sunt născută în 1960 , septembrie 29, și am peste 33 de ani pe cartea de muncă. Întrebarea mea este: pot ieși in pensie limită de ... (vezi toată discuția)
Sunt născută în septembrie 1960 și am 33de ani și 7 luni,trecuți ... metisben@yahoo.com metisben@yahoo.com Sunt născută în septembrie 1960 și am 33de ani și 7 luni,trecuți în cartea de muncă. Întrebare; pot ieși in pensie la limită de vârstă??? (vezi toată discuția)
Pensie anticipata partiala ramonaanghel ramonaanghel Buna ziua! Mama mea are o intrebare: este nascuta in octombrie 1960; are in acest moment 33 de ani si opt luni de munca si cotizare; are si trei copiii. Cand ... (vezi toată discuția)