Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, Sunt născută în septembrie 1960 și am ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, Sunt născută în septembrie 1960 și am trecut ...

Bună ziua,
Sunt născută în septembrie 1960 și am trecut pe cartea de muncă 33 de ani și 7 luni . Întrebare: când pot să ies in pensie la limită de vârstă?
Septembrie 1960 Iulie 2022