avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 817 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am scris prenumele in fata numelui (la ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am scris prenumele in fata numelui (la ''subsemnatul'') intr-o ...

Am scris prenumele in fata numelui (la ''subsemnatul'') intr-o procura reprezentare succesiune, poate fi lasat asa sau trebuie rescris tot? Multumesc!
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 12:43, 28 Noiembrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Poate fi lasat asa. Oricum persoanele cu greutate (sociala) isi trec prenumele primul. Eventual, atasati si o copie de pe buletin.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Model imputernicire si solicitare caziere judiciare ANTONG ANTONG Buna seara, Societatea la care lucrez (o sa-i spun societatea A) are capital privat strain in procent de 100%. In statul societatii comerciale romane A ... (vezi toată discuția)
Alocația pentru copil Ionela GIS Ionela GIS As vrea sa stiu daca pot beneficia de alocație fiind cetățean a României si a Republicii Moldova, pentru copilul nascut in Republica Moldova care la fel ... (vezi toată discuția)
Acte necesare pt succesiune doru anghel doru anghel va rog frumos daca stie cineva as vrea sa stiu ce acte ii trebuie pt succesiunea dupa tata unei femei casatorite care are alt nume decat cel de fata . E ... (vezi toată discuția)