Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am scris prenumele in fata numelui (la ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am scris prenumele in fata numelui (la ''subsemnatul'') intr-o ...

Am scris prenumele in fata numelui (la ''subsemnatul'') intr-o procura reprezentare succesiune, poate fi lasat asa sau trebuie rescris tot? Multumesc!
Poate fi lasat asa. Oricum persoanele cu greutate (sociala) isi trec prenumele primul. Eventual, atasati si o copie de pe buletin.