Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Relatii personale intre procuror si avocat.
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Relatii personale intre procuror si avocat.

Am aflat ca intr-un proces, au existat relatii personale mai complicate intre avocat si procuror. Este acest tip de situatie prevazut de lege? Imi imaginez ca cel putin etic este o problema insa as vrea sa vad care sunt reglementarile legale din acest punct de vedere.

Multumesc!
Corect, prost formulata si niste obeservatii foarte pertinente din partea dvs.
Am inteles care este situatia.