Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua, Daca intr-o parcare a unui centru ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua, Daca intr-o parcare a unui centru comercial,pe locul ...

Buna ziua,
Daca intr-o parcare a unui centru comercial,pe locul cu handicap se stationeaza 2-3 min.,pentru aprovizionarea unui magazin ,e o problema cu legea?Politia locala sau rutiera are competente sa amendeze in acest caz ?
~ Conținut șters la cerere ~
pentru aprovizionare, exista loc special si nu dureaza doar 2.3 min.
de amendat, o pot face si unii si altii.