Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Monografie contabila?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Monografie contabila?

Buna ziua,
Societatea noastra intentioneaza sa achizitioneze in luna decembrie ,pe baza de parteneriat produse de la o unitate autorizata protejata in cuantum de 50% din suma calculata cf legii 193/2020.
Ne puteti ajuta cu o monografie contabila?
Va multumesc!
george-neagu, moderator