Forum AvocatNet Italia Legislatia muncii si probleme ... O societate care vrea sa intermedieze si sa trimita ...
Discuție deschisă în Legislatia muncii si probleme conexe

O societate care vrea sa intermedieze si sa trimita persoane ...

O societate care vrea sa intermedieze si sa trimita persoane la munca in strainatate, sa aiba direct contract de munca cu societatea straina, de ce autorizatii are nevoie???
Este bine sa va documentati temeinic, sau sau solicitati un sfat de la un avocat , inainte de a face aceasta activitate.