Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Sunt părinte MONOPARENTAL la 2 copii minori și ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Sunt părinte MONOPARENTAL la 2 copii minori și angajatorul ...

Sunt părinte MONOPARENTAL la 2 copii minori și angajatorul nu-mi da voie cu telefonul în incintă....ce pot face daca am 2 minori? Nuuuu avem pe nimeniiii
Ce varsta au copiii?
Nu aveti niciun vecin la care sa apeleze in caz de nevoie?

Ce înseamnă " nu va da voie"? Aveti asa ceva mentionat în Regulamentul intern?
nu am vazut nici un regulament dar, alte perssoane au voie....
Solicitati sa vedeti documentele in care se mentioneaza refuzul.