Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Autorizare ITM firma cu activitate resurse umane si ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Autorizare ITM firma cu activitate resurse umane si salarizare

O firma cu activitate resurse umane si salarizare trebuie sa declare la ITM ca se ocupa de o anumita societate? Va rog sa-mi spuneti ce obligatii are firma din punctul de vedere al relatiei cu ITM. Codul Caen specific (7830) trebuie sa fie principal sau poate sa se regaseasca in cele secundare? Mentionez ca persoana care se va ocupa in firma de activitatea de resurse umane are toate calificarile necesare.(expert legislatia muncii, inspector resurse umane, inspector salarizare, master in managementul resurselor umane). Multumesc anticipat.
roxana69, utilizator