Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Abonament servicii telefonie mobila neachitat
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Abonament servicii telefonie mobila neachitat

Am si eu un ab orange pe firma ,pe care am inchis-o pe trei ani datorita impozitului forfetar ,firma nu are nici un bun si nu cred ca o mai redeschid ,problema este ca aveam ab pe 2 ani si imi trimite amenintari firma de recuperare,bineinteles ca eu nu am de unde sa platesc neavand nici un venit firma o tineam pentru incasarea unui comision de la o firma care a plecat din Romania. Ce ma sfatuitii??
reziliati contractul cu orange si faceti platile necesare conform contractului incheiat, in caz contrar puteti avea probleme chiar dvs, in calitate de administrator (puteti fi tras la raspundere chiar si cu bunurile personale):O ; pj raspunde in limita capitalului social subscris si varsat:">