avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 428 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna, ziua am si eu o întrebare cum pot afla cine ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna, ziua am si eu o întrebare cum pot afla cine mi-a facut.

Buna, ziua am si eu o întrebare cum pot afla cine mi-a facut cont pe numele meu a cerut si cereri de prietenie prietenilor me-i va rog sa ma ajutați!
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cont fals facebook. cum pot afla cine l-a făcut și în ce mod poate fi tras la răspundere? AlinDelcea AlinDelcea Buna seara! Am si eu o neclaritate privind crearea unui cont fals si sper sa primesc un raspuns daca se poate, fapt pentru care va multumesc anticipat! Am ... (vezi toată discuția)
Bună ziua am descoperit ca cineva mi a furat datele. am văzut ... elenadragoi2008 elenadragoi2008 Bună ziua Am descoperit ca cineva mi a furat datele. Am văzut ca a fost creat un cont pe telegram cu numele meu dar poza unui bărbat. Eu nici nu folosesc ... (vezi toată discuția)
Bună ziua . daca am folosit un cont de facebook cu pozele altei ... Anonim00002 Anonim00002 Bună ziua . Daca am folosit un cont de Facebook cu pozele altei persoane și am vorbit cu câteva persoane prin mesaje dar nu am jignit nu am amenințat nu ... (vezi toată discuția)