Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Aviz vanzare produse aprobate medical
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Aviz vanzare produse aprobate medical

Un srl care face comert online si are spre vanzare produse aprobate din punct de vedere medical, dar nu sunt medicale, are nevoie de vreun aviz de functionare?
orice comerciant (cu ridicata sau amanuntul) are nevoie de avize de functionare. chiar daca functionati online, aveti stocuri, deci un depozit. mare, mic...