Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua, am o întrebare. Cum pot sa închid firma ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua, am o întrebare. Cum pot sa închid firma pentru că ...

Buna ziua, am o întrebare. Cum pot sa închid firma pentru că nu pot sa ami mai plătesc cheltuielile și datoriile.
Nu mai postati aceeasi discutie pe sectiuni diferite ale forumului.
Ati primit deja raspuns aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...