Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale La o firmă și nu mai pot sa imi plătesc datoriile ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

La o firmă și nu mai pot sa imi plătesc datoriile către stat și vreau să o închid

Buna ziua, daca am o firmă și nu mai pot sa imi plătesc datoriile către stat și vreau să o închid . Ce trebuie să fac ? Va rog să mă ajutați daca se poate. Mulțumesc
george-neagu, moderator
Se completeaza documente la Registrul comertului si la ANAF. Trerbuie sa fiti cu taxele si impozitul platite la zi.