Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Unde pot solicita adeverinta pentru grupa. ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Unde pot solicita adeverinta pentru grupa. In anul ...

Buna ziua. Unde pot solicita adeverinta pentru grupa. In anul 1983, am fost angajata la Trustul de Constructii CARPATI, ipsosar modelator Plalatul Cotroceni si Casa Poporului- Aedificia CARPATI.
Multumesc
Pentru T.C. Carpati S.A. , luati legatura cu VALOR SPRL lichidatorul judiciar al TC CARPATI SA , cu sediul in Bucuresti, sector 1, str. Ion Campineanu nr. 31, bl. 4, sc. 2, ap. 20
[ link extern ]