avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 668 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Unde pot solicita adeverinta pentru grupa. ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Unde pot solicita adeverinta pentru grupa. In anul ...

Buna ziua. Unde pot solicita adeverinta pentru grupa. In anul 1983, am fost angajata la Trustul de Constructii CARPATI, ipsosar modelator Plalatul Cotroceni si Casa Poporului- Aedificia CARPATI.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:53, 19 Ianuarie 2022
Pentru T.C. Carpati S.A. , luati legatura cu VALOR SPRL lichidatorul judiciar al TC CARPATI SA , cu sediul in Bucuresti, sector 1, str. Ion Campineanu nr. 31, bl. 4, sc. 2, ap. 20
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverință de la sctc carpati sa în perioada 95 96 la casa poporului Marin15 Marin15 Am lucrat la sctc carpati sa în perioada 95 96 la casa poporului, de unde pot ridica o adeverinta (vezi toată discuția)
Vechime in munca stefan.ursache stefan.ursache Tatal meu a ajuns la varsta pensionarii ,si a lucrat inainte de 1989 la Trustul de Constructii Carpati din Bucuresti si la Cooperativa Constructorul din ... (vezi toată discuția)
Arhiva Marian Petrache Marian Petrache Unde pot găsi arhiva SC Trustul Construcții Carpați SA (vezi toată discuția)