Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Procedura schimbare nume.
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Procedura schimbare nume.

Daca nu e absolut necesar nu va indic a va schimba numele. Tot timpul va trebui sa purtati dupa dvs. acea dispozitie de schimbare a numelui.