Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna seara! Si eu am un certificat de actionar la Peco ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna seara! Si eu am un certificat de actionar la Peco Arad, ...

Buna seara!
Si eu am un certificat de actionar la Peco Arad, jud. Arad, cu un numar de 87 de actiuni, eliberat in 1996, precizandu-se atunci ca fiecare actiune valoreaza 1000 de lei.De atunci, nimeni nu a luat legatura cu mine in privinta dividentelor.Ce ar trebui sa fac?Multumesc.Vekas R.
Va puteti adresa Depozitarului central. Gasiti aici informatii utile: [ link extern ]
Bună seara și eu am un certificat de acționar la Peco Arad str.Cometei 1 mai fuctionează?Precizez că nu am primit niciodată nimic de la ei.

Rodda a scris:

Buna seara!
Si eu am un certificat de actionar la Peco Arad, jud. Arad, cu un numar de 87 de actiuni, eliberat in 1996, precizandu-se atunci ca fiecare actiune valoreaza 1000 de lei.De atunci, nimeni nu a luat legatura cu mine in privinta dividentelor.Ce ar trebui sa fac?Multumesc.Vekas R.