avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 753 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna seara! Si eu am un certificat de actionar la Peco ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna seara! Si eu am un certificat de actionar la Peco Arad, ...

Buna seara!
Si eu am un certificat de actionar la Peco Arad, jud. Arad, cu un numar de 87 de actiuni, eliberat in 1996, precizandu-se atunci ca fiecare actiune valoreaza 1000 de lei.De atunci, nimeni nu a luat legatura cu mine in privinta dividentelor.Ce ar trebui sa fac?Multumesc.Vekas R.
Cel mai recent răspuns: Ruszbach Ildico , utilizator 16:16, 7 Decembrie 2023
Va puteti adresa Depozitarului central. Gasiti aici informatii utile: [ link extern ]
Bună seara și eu am un certificat de acționar la Peco Arad str.Cometei 1 mai fuctionează?Precizez că nu am primit niciodată nimic de la ei.

Rodda a scris:

Buna seara!
Si eu am un certificat de actionar la Peco Arad, jud. Arad, cu un numar de 87 de actiuni, eliberat in 1996, precizandu-se atunci ca fiecare actiune valoreaza 1000 de lei.De atunci, nimeni nu a luat legatura cu mine in privinta dividentelor.Ce ar trebui sa fac?Multumesc.Vekas R.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! detin certificat de actionar peco dambovita din anul ... Daniel B.I Daniel B.I Buna ziua! Detin certificat de actionar peco Dambovita din anul 1996 ce pot sa fac cu el? (vezi toată discuția)
Certificat de actionar cryssty95 cryssty95 Buna ziua detin un certificat de actionar la PECO adresa Satu Mare si as dori sa stiu daca mai este valabil si ce as putea sa fac cu el In primii doi ani ... (vezi toată discuția)
Certificate de actionar EugeniaAnghel EugeniaAnghel Cum pot sa vand doua certificate de actionar cu numarul total de 150 actiuni? Certificatele au fost eliberate de S.C. PECO Tulcea .Va rog sa-mi spuneti daca ... (vezi toată discuția)