Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Punctul de lucru se radiază odată cu PFA?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Punctul de lucru se radiază odată cu PFA?

Bună ziua! Am radiat PFA la ONRC, ce se întâmplă cu punctul de lucru, se radiază odată cu PFA sau mai trebuie sa fac eu ceva? Mulțumesc!
george-neagu, moderator
Da, la ONRC se radiază odată cu PFA-ul. La primarie trebuie sa mergeti personal cu copie dupa actul primit acum de la Registrul comertului.