Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cat costa un proces de punere sub interdictie? Si ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cat costa un proces de punere sub interdictie? Si durata

Cat costa un proces de punere sub interdictie?

Speta: am un contract de vanzare-cumparare cu clauza de intretinere cu unchiul meu. Acesta da semne de Alzheimer si suspecteaza pe toata lumea: ma acuza pe mine ca-i fur din casa, pe vecini, pe fosta sotie. Am inregistrari video si exista si martori.

Cat m-ar costa un astfel de proces la dumneavoastra? Si cat ar dura un astfel de proces?

Multumesc
Buna ziua,
In privinta onorariilor practicate pentru anumite actiuni civile puteti contacta un avocat.
O zi buna.