Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, exista legislatie legat de angajata ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, exista legislatie legat de angajata gravida, atunci ...

Buna ziua, exista legislatie legat de angajata gravida, atunci cand intra in concediul de maternitate, pentru returnarea echipamentului/ laptopului?
Va multumesc!
Bună ziua,
Nu există prevederi legale care să reglementeze această situație, verificați în regulamentul intern al angajatorului.

Va multumesc.