Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Unui angajat strain cu norma de 8 ore i se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Unui angajat strain cu norma de 8 ore i se poate modifica ...

Buna ziua, Unui angajat strain cu norma de 8 ore i se poate modifica norma la 4 ore?
Depinde de situatie .
Cornel Vasile, Consilier juridic