avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 736 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Unui angajat strain cu norma de 8 ore i se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Unui angajat strain cu norma de 8 ore i se poate modifica ...

Buna ziua, Unui angajat strain cu norma de 8 ore i se poate modifica norma la 4 ore?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:54, 1 Februarie 2022
Depinde de situatie .
Ultima modificare: Marți, 1 Februarie 2022
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Desfacere cim unei persoane care refuza marirea programului de lucru resurseumanepfa2011 resurseumanepfa2011 Buna ziua, La o asocietie de proprietari avem angajata o persoana pe functia de casier - contabil cu norma de 4 ore, pensionara cu gradul 3 de ... (vezi toată discuția)
Drept de muncă cetățean străin cu permis de ședere victor.cavca victor.cavca Bună ziua, Sunt student în anul I la o universitate din România fiind cetățean al Republicii Moldova, dețin permis de ședere temporară cu drept de ... (vezi toată discuția)
Abuz din partea angajatorului? kadet18 kadet18 buna ziua am si eu o problema in sensul ca lucrez la o societate din anul 2000,iar in lina martie 2008 am fost pensionat cu gr3 ,moment in care am continuat sa ... (vezi toată discuția)