Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, stie cineva daca in aplicarea Legii nr. ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, stie cineva daca in aplicarea Legii nr. 127/2019 privind ...

Buna ziua, stie cineva daca in aplicarea Legii nr. 127/2019 privind sistemul public de pensii au fost emise Norme de aplicare ? Va multumesc.
Nu au fost emise norme de aplicare pana in prezent.
Multumesc mult dl Popa George...mereu pe baricade, felicitari