Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... PFA, vreau sa coasigur sotia Nu gasesc niciunde ce ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

PFA, vreau sa coasigur sotia Nu gasesc niciunde ce proceduri ...

PFA, vreau sa coasigur sotia

Nu gasesc niciunde ce proceduri trebuie sa urmez pentru a coasigura sotia pe PFA-ul meu. Ma poate ajuta cineva?

Multumesc.
Coasigurat 2021: Pot PFA-urile să asigure pe cineva la sănătate?
www.avocatnet.ro/articol_504...
`Multumesc pentru link. Din pacate, in acel articol nu scrie ce trebuie sa fac, PFA fiind, sa co-asigur pe cineva. Unde trebuie sa merg si de ce acte am nevoie? Gasesc undeva informatiile astea? Multumesc.
Mergeti la Casa de Asigurari de Sanatate.