Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Va rog sa-mi recomandati un notar din ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Va rog sa-mi recomandati un notar din Bucuresti care ...

Buna ziua,

Va rog sa-mi recomandati un notar din Bucuresti care ma poate ajuta la un contract de vanzare - cumparare padure in Judetul Neamt
Orice notar va poate ajuta cu un contract de vanzare cumpărare , iar pe forum nu se fac recomamdari.