avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 691 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Va rog sa-mi recomandati un notar din ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Va rog sa-mi recomandati un notar din Bucuresti care ...

Buna ziua,

Va rog sa-mi recomandati un notar din Bucuresti care ma poate ajuta la un contract de vanzare - cumparare padure in Judetul Neamt
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 07:18, 12 Februarie 2022
Orice notar va poate ajuta cu un contract de vanzare cumpărare , iar pe forum nu se fac recomamdari.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cumparare auto din romania mishu_ mishu_ buna ziua! as dori sa cumpar o masina inmatriculata in romania, masina are numere de inmatriculare din judetul neamt, prorpietar in acte (civ si talon) ... (vezi toată discuția)
Succesiune apartament mavericu mavericu Proprietara apartamentului a decedat, iar singura ei fiica locuieste in Germania insa nu are posibilitatea de a veni in Romania datorita unor probleme ... (vezi toată discuția)
Proceduri achizitie teren intravilan miai222 miai222 Buna ziua, doresc sa cumpar un teren intravilan intr-o comuna de pe langa Bucuresti, deci alt judet si am urmatoarele intrebari, daca ma poate ajuta ... (vezi toată discuția)