Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Trebuie sa fac declaratie rectificativa pentru CASS ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Trebuie sa fac declaratie rectificativa pentru CASS estimat?

Trebuie sa fac declaratie rectificativa pentru CASS estimat care a fost declarat deja dar nu s-a realizat si acum apare ca obligatie de plata.
Rectificativa nu ma lasa sa declar CASS -zero si nu-mi este clar cum ies di cercul vicios.
george-neagu, moderator