avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Lucrez la un SRL. Angajatorul mi-a trimis ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Lucrez la un SRL. Angajatorul mi-a trimis un act aditional ...

Buna ziua,
Lucrez la un SRL. Angajatorul mi-a trimis un act aditional cu care eu nu sunt de acord. Sunt obligat sa dau un raspuns scris ca nu sunt de acord cu prevederile actului aditional?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:25, 13 Februarie 2022
Nu-l semnați dacă nu sunteti de acord cu prevederile din acel act.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Interdictie pt functii prin clauza de neconcurenta ancaoroian ancaoroian Buna ziua, Am mai citit pe forum ce s-a scris despre clauza de neconcurenta, dar as mai avea cateva intrebari 1. Daca in actul aditional pe care l-am semnat ... (vezi toată discuția)
Schimbare loc munca de la sediu la domiciliul angajatului ADRIANADIBI ADRIANADIBI Buna ziua. Este necesar sa inchei un act aditional la CIM in cazul schimbarii locului de munca de la sediul angajatorului la domiciliul ... (vezi toată discuția)
Desfacerea contractului de munca liliana v liliana v la desfacerea contractului de munca la cererea angajatului se poate face o mentiune legata de secretul de serviciu si de imposibilitatea angajarii pe o ... (vezi toată discuția)