Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Lucrez la un SRL. Angajatorul mi-a trimis ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Lucrez la un SRL. Angajatorul mi-a trimis un act aditional ...

Buna ziua,
Lucrez la un SRL. Angajatorul mi-a trimis un act aditional cu care eu nu sunt de acord. Sunt obligat sa dau un raspuns scris ca nu sunt de acord cu prevederile actului aditional?
Nu-l semnați dacă nu sunteti de acord cu prevederile din acel act.