Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua. Am avut proces pentru o anumita speta , ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua. Am avut proces pentru o anumita speta , adica spor ...

Buna ziua. Am avut proces pentru o anumita speta , adica spor de conditii neuropsihice si am pierdut la Curtea de Apel. Colegele mele , avand aceeasi functie asistent personal, au castigat acest spor, chiar dupa mine. Eu ieri am primit hotararea doar. Vreau sa intreb daca pot folosi calea extraordinara de atac, am gasit la pct.7: ‘daca exista hotarari definitive potrivnice date de instante de acelasi grad sau de grade deosebite, in una sau aceeasi pricina, intre aceleasi persoane, avand aceeasi calitate’. Va multumesc!
......daca exista hotarari definitive potrivnice date de instante de acelasi grad sau de grade deosebite, in una sau aceeasi pricina, intre aceleasi persoane, avand aceeasi calitate’