Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua Se poate obtine pensie anticipata dacă ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua Se poate obtine pensie anticipata dacă ești în ...

Bună ziua
Se poate obtine pensie anticipata dacă ești în pensie pe caz de boala?
Nu.
De la pensie de invaliditate se poate trece doar la cea de limita de varsta