Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Clarificare declarație notarială pentru internare ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Clarificare declarație notarială pentru internare în centru de recuperare

Matusa mea a suferit un Avc. Dorim sa o internam intr un centru de recuperare,de acolo ni se cere o declaratie notariala a matusii precum este de acord! Ea este lipsita de discernamant, nu are copii si este vaduva .De aici incepe nedumerirea. Ce fel de declaratie Notariala ni se cere?
Manuela Rășină, administrator