avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 558 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Clarificare declarație notarială pentru internare ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Clarificare declarație notarială pentru internare în centru de recuperare

Matusa mea a suferit un Avc. Dorim sa o internam intr un centru de recuperare,de acolo ni se cere o declaratie notariala a matusii precum este de acord! Ea este lipsita de discernamant, nu are copii si este vaduva .De aici incepe nedumerirea. Ce fel de declaratie Notariala ni se cere?
Ultima modificare: Marți, 1 Martie 2022
Manuela Rășină, administrator

Alte discuții în legătură

Restituire cotizație azil de bătrâni Valerică09 Valerică09 Tatăl meu a suferit un AVC în urma căruia a rămas la pat. Am hotărât să îl interna într - un centru de batrani, iar după 3 zile de la internare a ... (vezi toată discuția)
Contestație certificat handicap parkinson Andreea&Bunica Andreea&Bunica Buna seara ! Am următoarea problema: bunica mea are B. Parkinson din 2006. Recent, a suferit și 2 AVC-uri, in urma cărora a rămas și cu o dementa ... (vezi toată discuția)
Inselatorie batran pentru mostenire DerLehrer DerLehrer Buna ziua, Am o matusa in varsta de aproape 90 ani, pe care am internat-o intr-o casa de batrani. Am anuntat de acest lucru si un var, eu si cu el fiind ... (vezi toată discuția)