Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Prima în bani de 8 martie in limita legală cf. Cod ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Prima în bani de 8 martie in limita legală cf. Cod fiscal, ...

Prima în bani de 8 martie in limita legală cf. Cod fiscal, neimpozabilă de 300 lei se trece prin statul de plata? Care este monografia contabila?
6458=5121/5311 cu decizie , tabel semnat , cheltuieli sociale. Este corect?