avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 597 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... La seminar au spus ca va fi obligatorie de la 1 iulie ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

La seminar au spus ca va fi obligatorie de la 1 iulie 2022 pentru ...

La seminar au spus ca va fi obligatorie de la 1 iulie 2022 pentru relatia B2G.

La cursul de la CECCAR nu au zis asa. Au spus doar ca e optional pentru B2G.

Eu am verificat in text legal si nu am gasit termenul de 1 iulie pentru B2G, doar pentru B2B cu produsele din lista.

Referitor la cele prezentate la Webinar va rog sa veniti cu clarificarea acestui termen.
Multumesc,

Alte discuții în legătură

Factura electronica. ANESCU MARIA ANESCU MARIA Factura electronica este obligatorie din 11 noiembrie 2021 in relatia societate comerciala - institutii ale statului? (vezi toată discuția)
Buna seara! va rog sa ma ajutati cu o informatie referitoare ... Mihaela640 Mihaela640 Buna seara! Va rog sa ma ajutati cu o informatie referitoare la cadrul legal pentru urmatoarea speta. In luna iulie 2022 s-a depus la un inspectorat şcolar ... (vezi toată discuția)
Problema sistem bologna Catalina Rusu Catalina Rusu Ma numesc Catalina si in 2007 trebuia sa termin facultatea de Litere din cadrul Univ. Al. I Cuza, Iasi. Mama mea s-a imbolnavit brusc si in acea perioada aveam ... (vezi toată discuția)