Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Formularul C801 prin intermediul serviciului Spaţiul ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Formularul C801 prin intermediul serviciului Spaţiul Privat Virtual?

Buna seara,
Formularul C801, Solicitarea "Certificatului de atribuire a numărului unic de identificare a aparatelor de marcat electronice fiscale se poate depune prin intermediul serviciului Spaţiul Privat Virtual doar cu semnat cu certificat digital calificat?
george-neagu, moderator
da
Multumesc!