Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... restituire material lemnos confiscat
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

restituire material lemnos confiscat

Daca detaliati speta,eventual putem analiza si comunica raspuns la obiect
Care sunt circumstantele care au generat confiscarea matrerialului lemnos?
Exista documente legale de achizitie material lemnos??
materialul lemnos a fost transportat fara documente, dar ulterior, in urma cercetarilor s-a identificat provenienta , respectiv proprietarul padurii din care provena lemnul