Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara As dori sa știu dacă pot beneficia de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara As dori sa știu dacă pot beneficia de asigurarea ...

Buna seara
As dori sa știu dacă pot beneficia de asigurarea creditului pentru pierdere involuntară a locului de munca având în vedere că contractul de munca a fost încheiat cu art.65 alin.1
In asigurare este specificat că se acorda numai dacă pierd involuntar locul de munca
Mulțumesc
Da, puteti beneficia de asigurarea creditului pentru pierdere involuntară a locului de munca având în vedere că contractul de munca v-a fost încheiat cu art.65 alin.1 din Codul Muncii.