Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... CONTRACT FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA NONCASNIC. ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

CONTRACT FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA NONCASNIC. Electrica furnizare ...

CONTRACT FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA NONCASNIC.

Electrica furnizare a trimis spre semnare,cu precizarea ca trebuie acceptat neconditionat ,un tarif de peste 7 ori fata de contractul initial;de l 0.78 la 4.41. incepand cu 1 ian. 2022 dar l-m primit pe 17.03 ac. Ce variaante am?
Va puteti cauta alt furnizor, nu sunteti obligat sa acceptati un anume contract.
Sau incerca o negociere...
Oricum am inteles ca aceste tarife vor fi plafonate ( parca 1 leu/kwh pentru IMM-uri...) si au preturile astea pentru un profit cat mai mare