avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 204 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Am PFA cu cod CAEN 8559.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Am PFA cu cod CAEN 8559.

Buna ziua! Stiti cumva, daca am PFA cu cod CAEN 8559, pot sa evaluez nivelul cuiva si sa emit un certificat de competente lingvistica recunoscut? De asemenea, ce alte lucruri as mai putea sa desfasor cu acest PFA?
Ultima modificare: Marți, 5 Aprilie 2022
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Deschidere pfa simona_12 simona_12 Buna ziua! As dori sa stiu daca as putea deschide un PFA avand obiectele de activitate: 1. servicii pregatitoare pentru pretiparire (cod CAEN 1813) 2. ... (vezi toată discuția)
Adaugare caen 8559 la pfa pghiran pghiran Buna, am in prezent un PFA pe consultanta software, 6202 si doresc in viitorul apropiat sa desfasor si activitate de pregatire in anumite arii din domeniul ... (vezi toată discuția)
Imi trebuie o diploma pentru pfa cu cod caen 5819? AndreiPopescu911 AndreiPopescu911 Buna ziua, m-ar interesa daca este nevoie de o diploma pentru a avea un PFA cu cod CAEN 5819 (alte activitati de editare)? Am un certificat de competente ... (vezi toată discuția)