Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Am PFA cu cod CAEN 8559.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Am PFA cu cod CAEN 8559.

Buna ziua! Stiti cumva, daca am PFA cu cod CAEN 8559, pot sa evaluez nivelul cuiva si sa emit un certificat de competente lingvistica recunoscut? De asemenea, ce alte lucruri as mai putea sa desfasor cu acest PFA?
george-neagu, moderator