Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună! As avea nevoie de o îndrumare. Am făcut o ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună! As avea nevoie de o îndrumare. Am făcut o comanda la ...

Bună! As avea nevoie de o îndrumare. Am făcut o comanda la Mega Image, plătită cu cardul, am primit mesaj de confirmare, mi s-a livrat comanda. După doua săptămâni, primesc mesaj de la ei în care mi se comunica faptul ca acea comanda, nu a fost procesata din cauza unei erori tehnice și, urmează să-mi retragă banii, ceea ce au și făcut. Le-am sesizat faptul ca nu au dreptul sa-mi retragă bani din cont fără acordul meu dar, inutil. Am luat legătura cu banca și, ce sa vezi, mi-au retras banii de trei ori, am extrasele de cont de pe telefon. Cui ar trebui sa ma adresez? Are și banca o parte din vina? Multumesc pentru orice sfat!
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumiri, asa am sa procedez.