Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, unde pot vedea legile, Caut pe net sa vad ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, unde pot vedea legile, Caut pe net sa vad daca este ...

Buna ziua, unde pot vedea legile, Caut pe net sa vad daca este legal ceva si nu gasesc nimic concret. Ma puteti ajuta va rog frumos?
Ce cautati , mai exact ?
www.legislatie.just.ro și căutați fie după nr și data actului normativ, fie cu ajutorul cuvintelor cheie