avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 443 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, unde pot vedea legile, Caut pe net sa vad ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, unde pot vedea legile, Caut pe net sa vad daca este ...

Buna ziua, unde pot vedea legile, Caut pe net sa vad daca este legal ceva si nu gasesc nimic concret. Ma puteti ajuta va rog frumos?
Cel mai recent răspuns: Dan Nastase , Consilier juridic 13:48, 12 Aprilie 2022
Ce cautati , mai exact ?
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
www.legislatie.just.ro și căutați fie după nr și data actului normativ, fie cu ajutorul cuvintelor cheie

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pensie limită de vărstă pentru femei care au nascut 3 copii gutersergiu gutersergiu Care este nr. de articol și actul normativ care prevede reducerea vîrstei de pensionare pentru femeile care au născut și crescut 3 sau mai mulți ... (vezi toată discuția)
Salarii primari comune cu peste 3000 locuitori dana_1975 dana_1975 Buna ziua, am implinit 18 ani si sunt inca elev si vreau sa-i deschis proces tatalui meu pt prelungire pensie alimentare si totodata pt majorarea ei. El este ... (vezi toată discuția)
Autorizatii/avize , activitate : comercializare produse din carne, mezeluri mihaiela_d mihaiela_d Buna ziua, doresc sa deschid un magazin pentru comercializare produse din carne(mezeluri). Am tot cautat pe net , dar nu gasesc exact ce pasi trebuie urmati, ... (vezi toată discuția)