Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună! Soția este însărcinată! Se află în ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună! Soția este însărcinată! Se află în concediu de risc ...

Bună! Soția este însărcinată! Se află în concediu de risc maternal! După care cu siguranță întra în prenatal și postnatal! Ce se întâmplă cu zilele de concediu neefectuate înainte de a întra în concediu de creștere a copilului!?? Mulțumesc
Se pot lua dupa terminarea CCC.