Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Vreau sa ma dezabonez de la avocatnet.ro
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Vreau sa ma dezabonez de la avocatnet.ro

Bună dimineața,

În toate mailurile primite de la noi există opțiunea de dezabonare. Parcurgeți-le până la final și o să vedeți fie butonul DEZABONARE pe care trebuie să apăsați, fie pașii pe care trebuie să îi urmați:

Dezabonare "Notificare activitate în forum"
Click pe link-ul de mai jos și setează "ACTIVITATE ÎN FORUM" pe valoarea "NU"
Link notificări profil
Manuela Rășină, administrator