Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna ziua, Stiti cumva pe ce cod de clasa mij. fix ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna ziua, Stiti cumva pe ce cod de clasa mij. fix intra o masina ...

Buna ziua,
Stiti cumva pe ce cod de clasa mij. fix intra o masina de tuns gazon ?
Multumesc
Buna ziua,
2.1.24.2 - Masini, utilaje si instalatii de salubritate si îngrijirea spatiilor verzi.
Multumesc