Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Buna ziua, Am gasit astazi urmatoarea lege - ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Buna ziua, Am gasit astazi urmatoarea lege - https://ro.wolterskluwer.ro/art-96-renuntarea-la-stabilirea-creantei-fiscale/ ...

Buna ziua,

Am gasit astazi urmatoarea lege

[ link extern ] /

se aplica si in cazul venutrilor din dividende? Am primit in jur de 1$ si nu sunt lamurit daca trebuie declarate sau nu.
WhaiNooa, utilizator
salut Whai Noa
unde sau cum poate intra si altcineva sa cumpere astfel de titluri / creante fiscale?
Multumesc anticipat