Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... buna seara, am fost sanctionat contraventional de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

buna seara, am fost sanctionat contraventional de politia locala ...

buna seara, am fost sanctionat contraventional de politia locala pentru intrare pe acces interzis, exista vreo sansa sa contest procesul verbal si sa castig, avand in vedere ca nu am facut mentiuni ?
Nici o sansa.