avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 294 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... buna seara, am fost sanctionat contraventional de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

buna seara, am fost sanctionat contraventional de politia locala ...

buna seara, am fost sanctionat contraventional de politia locala pentru intrare pe acces interzis, exista vreo sansa sa contest procesul verbal si sa castig, avand in vedere ca nu am facut mentiuni ?
Cel mai recent răspuns: latka , moderator 04:55, 4 Mai 2022
Nici o sansa.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am fost sanctionat in baza art 111 oug 145/2001 MateiHodorog MateiHodorog Buna ziua, As dori sa va solicit punctul de vedere cu privire la o situatie intampinata. Am fost sanctionat de catre Politia locala pentru patrunderea ... (vezi toată discuția)
Contestatie amenda circulatie rutiera kymon kymon Am facut o plangere asupra unui proces verbal in care am fost sanctionat pentru doua contraventii : 1. schimbarea directiei de mers prin viraj spre stanga, ... (vezi toată discuția)
Amenda circulatie magicd magicd Acum o saptamana am intrat cu duba pe o strada cu sens unic din Medgidia, care la celalat capat s-a dovedit a fi blocata pentru lucrari. De-a lungul strazii, ... (vezi toată discuția)