Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general E-factura si E-Transport
Discuție deschisă în Contabilitate în general

E-factura si E-Transport

As vrea sa stiu daca in relatia B2B pentru produsele riscante - E-factura si E-Transport trebuiesc transmise/inregistrate doar pentru livrarile de produse riscante sau din momentul inregistrarii trebuiesc transmise toate facturile indiferent de continut?(adica transmit punctual doar cand se fac livrarile de produse riscante?)
george-neagu, moderator