Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Curtea de Apel Bucuresti
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Curtea de Apel Bucuresti

Va scriu deoarece recent am castigat un proces civil la Tribunalul Bucuresti (suma peste 500 mii lei) bazat pe nerespectarea unui contract de prestari servicii. Partea adversa a facut apel si eram curios din experienta dvs. care este procentul sentintelor schimbate radical de Curtea de Apel impotriva celor date de Tribunalul Bucuresti .
Multumesc
vasilemb, utilizator