Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Am nevoie de declarația unica in format PDF ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Am nevoie de declarația unica in format PDF inteligent, deoarece ...

Am nevoie de declarația unica 212/2022 in format PDF inteligent, deoarece nu am reușit să descarc de pe site ul ANAF varianta actualizata.. mulțumesc
cineva2009, utilizator
Incercati de aici [ link extern ]
Nu reusesc sa descarc nici de pe link ul acesta..imi apare please wait..
o adresa de mail sa va trimit
ady.ciocotisan@yahoo.com
trimis