avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 562 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Am nevoie de declarația unica in format PDF ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Am nevoie de declarația unica in format PDF inteligent, deoarece ...

Am nevoie de declarația unica 212/2022 in format PDF inteligent, deoarece nu am reușit să descarc de pe site ul ANAF varianta actualizata.. mulțumesc
Ultima modificare: Luni, 16 Mai 2022
cineva2009, utilizator
Cel mai recent răspuns: Grama Cornel - Consultant fiscal , Consultant fiscal 20:03, 17 Mai 2022
Incercati de aici [ link extern ]
Nu reusesc sa descarc nici de pe link ul acesta..imi apare please wait..
o adresa de mail sa va trimit
ady.ciocotisan@yahoo.com
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
trimis

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratia unica privind impozitul pe venit mirtil mirtil Am incercat sa descarc formularul declaratiei unice FORMA DIGITALA din link-ul de la ANAF pe care l-ati pus in site-ul Dvs. apare ca varianta 21.06.2018, se ... (vezi toată discuția)
Transmitere electronic declaratii 100.300.301.710 anamariacelik anamariacelik cum se transmit electronic declaratiile L100;300;301;710 incarcate in programul distribuit de ANAF? va multumesc pentru ajutor (vezi toată discuția)
Declaratia 101 Marius2011 Marius2011 Fiind intreprindere mijlocie trebuie sa depun declaratia 101 online. Problema este ca nu gasesc declaratia 101 in format pdf inteligent pe care sa pot selecta ... (vezi toată discuția)