avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 758 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna ziua As dori sa ma ajutati cu clarificarea ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna ziua As dori sa ma ajutati cu clarificarea urmatoarei spete ...

Buna ziua
As dori sa ma ajutati cu clarificarea urmatoarei spete :
Care este codificarea conform nomenclatorului CAEN , a activitatii de comercializare a echipamentelor si serviciile PSI.
Va multumesc

Alte discuții în legătură

Cod caen activitate principala comert si intermedire masini, utilaje si echipamente in industria alimentara LuminitaT LuminitaT Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu o informatie, si anume, care este codul CAEN pentru autorizarea activitatii de comercializare si intermediere a masinilor, ... (vezi toată discuția)
Schelele metalice- Cristina.P Cristina.P Am si eu cateva intrebari referitor la codul caen. As vrea sa stiu vanzarea si inchirierea de schele metalice in ce cod se incadreaza ? Din pacate doamnele de ... (vezi toată discuția)
Cod caen printare 3d si asamblare corpuri de iluminat; avize necesare AlexandraMone AlexandraMone Buna ziua. Am in plan infiintarea unei firme al carei obiect de activitate va fi reprezentat de producerea (printare 3D), asamblarea (montare fasung si cablu ... (vezi toată discuția)