Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Buna ziua. Vă rog frumos să aveți amabilitatea să ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Buna ziua. Vă rog frumos să aveți amabilitatea să îmi spuneți ...

Buna ziua. Vă rog frumos să aveți amabilitatea să îmi spuneți despre ce plafon este vorba pt depunerea declarației fiscale în ceea ce privește închirierea de locuințe? Din ce am citit până acum reiese că, sunt obligațe acele persoane care au peste 5 locuințe închiriate și depășesc un plafon. Vă mulțumesc.
Buna ziua. Nu știe nimeni sa răspundă la întrebarea mea?