Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Facilitate fiscala pentru un salariat care are in ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Facilitate fiscala pentru un salariat care are in intretinere copil minor cu certificat de handicap?

Buna ziua,

Exista vreo facilitate fiscala pentru un salariat care are in intretinere copil minor cu certificat de handicap?

Multumesc
george-neagu, moderator