Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua Am nevoie de ajutor pentru un calcul. Mai ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua Am nevoie de ajutor pentru un calcul. Mai exact ma ...

Buna ziua
Am nevoie de ajutor pentru un calcul. Mai exact ma intereseaza cati mp inseamna ``cota parte indiviza de 1000/23392-a parte``.
Multumesc anticipat
pop sorin, utilizator
Înmulțiți 1000 cu suprafața întreaga, iar rezultatul îl împărțiți la 23392.