avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 517 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara , unde se depune un memoriu care presupune ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara , unde se depune un memoriu care presupune încadrarea ...

Buna seara , unde se depune un memoriu care presupune încadrarea unui copil al unui cadru M.A.I (decedat) intr-o școala posticeala pentru pregătirea subofițerilor? La ministerul afacerilor interne? La școala unde vreau sa aplic , sau la inspectoratul general al structurii pentru care vreau sa aplic…? Mulțumesc mult , de fiecare data am găsit rezolvările pe acest forum!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:00, 1 Iunie 2022
În opinia mea, la unitatea școlară.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! am o întrebare , dacă tatal meu a lucrat in cadrul ... Mario1980 Mario1980 Buna ziua! Am o întrebare , dacă tatal meu a lucrat in cadrul M.A.I. , iar acesta a decedat intr-un accident rutier , cumva beneficiez de niște facilitați ... (vezi toată discuția)
Recalcularea pensiei militare de urmas Tatiana Alexe Tatiana Alexe Unde trebuie sa depun cererea pentru recalcularea conform Legii 119/2010 a pensiei de urmas a mamei mele daca la data pensionarii tatal meu decedat in 2000 ... (vezi toată discuția)
Bulling doomiz doomiz cum fac o sesizare si cui o adresez in problema bulling-ului la scoala (vezi toată discuția)