Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara , unde se depune un memoriu care presupune ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara , unde se depune un memoriu care presupune încadrarea ...

Buna seara , unde se depune un memoriu care presupune încadrarea unui copil al unui cadru M.A.I (decedat) intr-o școala posticeala pentru pregătirea subofițerilor? La ministerul afacerilor interne? La școala unde vreau sa aplic , sau la inspectoratul general al structurii pentru care vreau sa aplic…? Mulțumesc mult , de fiecare data am găsit rezolvările pe acest forum!
În opinia mea, la unitatea școlară.